Jdi na obsah Jdi na menu
 


Ahoj jmenuji se Patrik Kunst a je mi 10 let.
Chodím do 3.A

Další věcišky co mám rád:

Ahoj.Co bych vám o sobě asi řekl...  Jmenuju se Patrik a je mi 10 let. nadevče miluju zvířata-škoda že ho nemám doma- Johny-pes Johny mám ho hrozně rád.Každou sobotu jezdíme s tetou do Prahy.

Další věcišky, co mám rád: Hraju fotbal, cvičím ,bruslím , hraju hokej, hraju basket , rád se někdy napiju, dobré jídlo , brambůrky ,slavnosti,počítač  , kytičky, zábavu  , dárečky , dobrou muziku, řízení auta , skútr , rybaření , telefonování , čtení dobrých knížek(z Pony clubu) , koupel , ...

Věci, co zas moc nemusím: CigaretyTy cigarety tak na půl
zimu
, školu  , nemoc , prudké deště, injekční stříkačky , ...

Strašně rád něco vytvářím, rozhodl jsem se, že si založím svoji vlastní stránku. A o čem myslíte, že by byl, Samozřejmě o ňákých věcech, a tak tady teď ta stránka je, a já jen doufám, že se vám líbí! Pokud byste měli otázky přímo na mě, napište mi na email:Patrik.100@email.czRád Vám je zodpovím! Obrázek “http://www.moje-rodina.cz/smajlici/G423714.gif” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.


Na této stránce makám skoro každý den, tak se nedivte, že toho je tu zatím málo! Ahoj!
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Reading the fresh blood weight guidelines

(AShulfislivife, 9. 10. 2018 8:58)

Pression arterielle est comment poupe votre sang pousse contre les parois de vos arteres lorsque votre coeur determination pompe le sang. Arteres sont les tubes qui transportent prendre offre sang loin de votre coeur. Chaque age votre moelle bat, il pompe le sang tout au long vos arteres a la reste de votre corps.
https://www.cialispascherfr24.com/cialis-feminin-yacht/

Míša

(Michal Ur.misa, 14. 7. 2008 10:22)

dobry vypraveni.